niedziela, 16 maja 2010

deszcze niespokojne

... nie przeszkodziły w niczym. No może tylko nie było dostojnego wejścia dzieci do kościoła. Zamiast tego posadzono je od razu w ławkach i w zasadzie moim zdaniem tak wypadło lepiej. Msza kosztowała mnie wiele wzruszeń, ale oficjalnie oczywiście jedynym powodem moich zmartwień była troska o to, czy się opaska nie ześlizgnęła z włosów. Nie ześlizgnęła się.
Wielokrotnie dym z kadzidła drażnił mi spojówki czy tam inne części oka odpowiedzialne za uruchamianie generatora łez. Na szczęście w porę udawało mi się anulować uruchomianie tej aplikacji. To takie nierealne, że Tasia jest już taka duża. Czemu tydzień w pracy ciągnie się jak niektóre gatunki podgrzanego sera, a jednocześnie lata mijają z trzaskiem zamykanych folderów zdjęć?

4 komentarze:

 1. Tu też pogoda pokrzyżowała plany proboszczowi, z musztry którego wyszło niewiele.
  OJ, mijają mijają latka mijają:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Deszcze niespokojne targają sadami, drogami i ... planami:)
  Pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, ta pogoda...

  Ale na szczęście wszystko inne się udało? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam na komunii córki mojej Przyjaciółki, było ślicznie, chociaż niestety po oczach daje komercyjne nastawienie: fotografowie i filmowcy lepsi, bo opłacający możliwość robienia zdjęć i sprzedający je następnie rodzicom, i ci gorsi, nieprofesjonalni, jak ja. A i tak uchwyciłam parę wyjątkowo pięknych i wzruszających momentów.
  Z czego dumna jestem niesłychanie! :)
  Reszta w normie, jak to na komuniach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję!