czwartek, 18 listopada 2010

rozmienić się?

Prowadzić jednego bloga o wszystkim? Takie mydło i powidło? Worek słów i zdjęć swetrów, babskie blablanie i potoki emocjonalne? Czy lepiej może rozmienić się na drobne? Tutaj zostać z sufitem, zamęczać Was słowami, a w innym miejscu katować fotografiami wieczornych pamiątek po drutowaniu?
Tak się zastanawiam...

9 komentarzy:

 1. Ja się rozmieniłam, mam 4 blogi. I dwa z nich totalnie zaniedbuję. To Twoja decyzja, jak Ci będzie wygodniej - widziałam w necie blogi rozmienione i mydło-i-powidło.
  A Twój sufit...:) podoba mi się:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro to wszystko jest częścią jednej duszy to chyba powinno i być częścią jednego bloga?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie wiem, rozmieniłam się nieco sama... Ale bycie z sufitu "zobowiązuje" do nieprzejmowania się formami i liczbami.... :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem, mam bloga o gotowaniu, ale w takim tempie jak ja gotuje to pojawia sie tam notka jedna na miesiac:) Przeciez nie napisze instrukcji smarowania chleba maslem:))
  Musisz przemyslec co dla Ciebie dobre, dla mnie jako czytelniczki jest lepiej zagladac na jednego bloga niz trzy. I tak nie ograrniam tej blogowni;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie. Widzę, że byłaś u mnie i dodałaś mnie do blogów obserwowanych... szkoda, że na ten drutowy nie mogę wejść, bo czasami wieczorem też coś klecę i lubię podpatrywać innych co mają do powiedzenia w tym temacie.
  Co do Twego pytania... wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie a ja i tak będę to czytała, co mnie interesuje, a popatrzeć zawsze można, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 6. Aniu, o wszelkich poczynaniach i decyzjach informuj mnie, gdybym coś przegapiła... jak już się zdecydujesz na coś konkretnego, naniosę Twój blog do tych, które będę odwiedzała... do tego czasu mam zawsze Twój link w księdze gości i na pewno wpadnę tutaj co raz i poniucham co u Ciebie nowego! Pozdrawiam mocniutko i nie poddawaj się dziwczyno jesiennej plusze. U mnie już wszyscy wkoło kichają i oczywiście roznoszą zarazki wszem i wobec!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie rozmieniaj się. Oba moga stracic, jeśli nie masz dużo czasu lub silnej woli.

  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 8. Skoro pytasz - jako doświadczona (sorry za hmmm... ton:) chyba doradzę rozmienienie się. Dziewiarski blog jest zawsze tematyczny, mnie na przykład wkurza nadmiar filozofii i wynurzeń na takim blogu. A przecież wynurzenia i przemyślenia są częścią mojego życia. Tym bardziej, że Twoja sufitologia jest bardzo głęboka, Aniu...
  Tu bym pisała to, co dotychczas, a dziergadła umieszczałabym na tematycznym blogu. Ja też tak robię...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję!